Akce - Sana Juicer by Omega EUJ 707 R červená - šnekový odšťavňovač - model 2014 - nejprodávanější - Doprava v ČR zdarma

Prohlédnuté produkty

Napsali o nás

Ana
5.005.005.005.005.00
Nevěděla jsem o odšťavňovačích vůbec nic a pan Korbel mi trpělivě vše vysvětloval telefonicky i mailem, poradil mi, jsem velmi spokojená. Děkuji mu za to.

2016-12-5

drepa
5.005.005.005.005.00
Zajímavé zboží, inspirativní pristup k životu, který Zdraví na dlani propaguje.

2016-11-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Z obchodu jsem maximálně nadšená, ať už je to rychlostí vyřízení objednávky (do 24 hodin bylo zboží doma), kvality zboží, tak i z přístupu pana majitele. Rozhodně doporučuju :)

2016-11-5

Lil
5.005.005.005.005.00
Zboží jsem objednala, dorazilo druhý den v naprostém pořádku a užíváme jej vesele každý den i několikrát. Dokonce jsme dostali příjemný dáreček. Když jsem potřebovala radu, byla mi okamžitě a s milým přístupem a ochotou podána.

2016-11-9

Milan
5.005.005.005.005.00
Lidský přístup. Nekupujete si jen produkt ale kupujete si profesionální přístup obchodníka. Máte li problém nebo potřebujete radu, eshop udělá své maximum pro to aby jste byli spokojeni.

2016-10-9

cerrutti
5.005.005.005.005.00
Po zhliadnuti videa som ani sekundu nevahal a lis na olej som si objednal.Komunikacia s predajcom je perfektna,tovar bol doruceny rychlo.Nemozem nic vytknut.Webova stranka je prehladna,a tie videa k produktom su super.Tesim sa na dalsiu spolupracu.Vrelo odporucam

2016-08-31

Lenka E.
5.005.005.005.005.00
Rozhodně doporučuji. Pokud budu cokoliv potřebovat, obrátím se na zdravinadlani jako první volbu. Objednala jsem odpoledne a hned druhý den jsem měla přístroj doma!

2016-07-28

Milena Pohanková
5.005.005.005.005.00
Velmi rychlé jednání. Objednala jsem o víkendu, odšťavňovač dorazil v úterý. Ještě o víkendu mně majitel eshopu poslal e-mail. Byl to fajn pocit, že se o moji objednávku takto starají. Odšavňovač je super.

2016-06-17

Béda
5.005.005.005.005.00
Ochotně mi po telefonu poradili a za nejcenější považuji to,že rady vycházeli z praktických zkušeností s výrobky které prodávají.

2016-05-28

petr
5.005.005.005.005.00
jako jediný nabízel prodej destilačního přístroje vstřícný postoj pana Korbela na dotazy (volal zpět i v podvečer) zboží odeslal na požadovaný den doručení nákup v obchodě doporučuji,protože si myslím,že panu Korbelovi jde o spokojenost zákazníka

2016-04-24

Petr Caha
5.005.005.005.005.00
Nabízí kvalitní a ověřené zboží. Výborná komunikace a rychlost i s dopravou. Vřele každému tento obchod doporučuji. Maximální předvedení rada,ochota a rychlost. Moc děkuji

2016-03-3

Majka
5.005.005.005.005.00
Již jsem o koupi odšťavovače uvažovala, na doporučení a zkušenost kamarádky jsem měla lehčí rozhodování co koupit komunikace elektronická i telefonická s panem Korbelem bez problémů obchod doporučuji a doufám,že se to nezmění

2015-10-25

HaPa
5.005.005.005.005.00
Byl to náš druhý nákup v tomto obchodě, v obou případech maximální spokojenost. Mile nás překvapila ručně vložená cedulka s upozorněním na výrobcem nenápadně uloženou misku na pokrutiny mezi polystyren (u lisu na olej), kterou bychom bez tohoto upozornění přehlédli a omylem vyhodili.

2015-10-22

Patrik
5.005.005.005.005.00
K obchodu jsem se dostal (před lety) náhodou, když jsem hledal informace o jistém pánovi,který se jmenuje Dr. Norman W. Walker. Obchod i jeho podpůrné stránky na mě zapůsobily na první pohled.Máte vše úplně na dlani (videa, články, knihy od Dr. Walkera, recepty, rady...atd.) Já jsem osobně spokojený a žádné problémy jsem nemusel řešit. Obchod www.zdravinadlani.cz rozhodně doporučuji.Navíc na Vás čeká plno dárků :-)

2015-09-27

Duli
5.005.005.005.005.00
Každému vřele doporučuji v tomto obchodě nakupovat. Objednávka je okamžitě připravena k expedici, dostanete e-mailem všechny potřebné informace a se zbožím Vám pošlou dárečky. Jsem velmi spokojená.

2015-06-15

Sana Juicer by Omega EUJ 707 R červená - šnekový odšťavňovač

4001-Sana7R

Nový produkt

Členství ve V.I.P. Klubu Zdraví na dlani

Horizontální odšťavňovač firmy OMEGA USA v červené barvě

Všestranný odšťavovač - dokáže vyrobit šťávu z veškerého ovoce zeleniny

naše VIDEOREZENZE a FOTKY!

Dostanete přístup do zaheslovaných stránek VIP Klubu v hodnotě 9.990 Kč.

Doprava zdarma

Více informací

K dispozici

11 760 Kč s DPH

Parametry

Uložení šneku Horizontrální - vodorovné
BPA FREE Ano
Barva Červená
Rychlost 65 - 73 otáček za minutu
Výkon motoru 200W
Způsob odšťavování šnekový
Snadnost použití 5 / 5 - velmi snadné
Snadnost čištění 5 / 5 - velmi snadné
Hmotnost 5,7 kg
Délka kabelu 1,4 metru
Typ výrobku Přístroj - nový
Materiál těla motoru Plastový obal
Napětí 230 - 240V, 50 Hz, euro zásuvka

Více informací

DopravaPři objednávce si můžete zvolit dopravcePoradenství zdarmaServisFotogaleriePříslušenství FaQ - Nejčastější dotazy

Členství ve V.I.P. Klubu Zdraví na dlani

Odšťavňovač Sana by Omega EUJ-707

Sana by Omega EUJ-707 červená

Přístroj byl testován ve Zdraví na dlani.cz

Naše videorecenze:
Zdraví na dlani.cz ♥ #18 Sana EUJ 707 HD - česky HD

Sana by Omega USA   Vyrobeno ve vysoké kvalitě pro Omega USA   Výrobce: Korea   Originální přístroj   Šnekový odšťavňovač - šnekový způsob odšťavování   Neobsahuje bisfenol A - BPA Free

Novinka roku 2014   Otáčky: 63-70 ot/min   Výkon: 200W   Spotřeba při vypnutí - 0,0W   Snadnost odšťavování 5 / 5   Snadnost čištění - 5 / 5

Barva červená   Magnetická pojistka spuštění    Nástavec na výrobu těstovin   Nádoba na šťávu - 1 litr   Třípolohový spínač  ON - STOP - REV   Zpětný chod - použije se v případě, že se zasekne nějaká surovina

Jedná se o nejnovější odšťavovač firmy OMEGA USA,

--- Originální přístroj OMEGA USA ---

Horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je vybaven kvalitním motorem, který má pouhých 70 otáček za minutu. Tento šetrný způsob zpracování surovin zajišťuje, že nedochází ke ztrátě vitamínů, minerálů a enzymů jako je tomu u vysokorychlostních odšťavňovačů. Sana využívá k odšťavňování dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. Dokáže zpracovat všechny běžné druhy ovoce a zeleniny, ale i problematické suroviny, jako je rybíz, ananas nebo řapíkatý celer. Odšťavňovač je vyrobený z BPA free materiálů, které nemají oproti jiným plastům negativní účinky na fungování imunitního systému člověka. Mezi další přednosti odšťavňovače patří vysoká výtěžnost šťávy s kvalitně vylisovanou vlákninou, velký plnicí otvor, volitelné hrubé síto, skleněná nádoba na šťávu, nerezová nádoba na drť, nadčasový design, stabilizační podložky a tichý provoz.

Sana Juicer by Omega EUJ-707 není pouze odšťavňovač. Jednoduchou výměnou odšťavňovacího síta za homogenizační pouzdro je možné přístroj využít k výrobě několika druhů těstovin, mletí kávy, přípravě ořechového másla, dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbetu a jiných zdravých pokrmů, které si brzy oblíbíte nejen vy, ale i Vaše děti.

Velký plnicí otvor byl až doposud hlavní předností vertikálních odšťavňovačů. Sana Juicer by Omega EUJ-707 změnil historii. Nyní můžete využít stejnou velikost plnicího otvoru se zachováním všech výhod horizontálních odšťavňovačů (univerzální přístroj, snadné čištění, pohodlné zpracování kořenové a listové zeleniny, …). Navíc další příslušenství k odšťavňovači Sana bude již brzy v naší nabídce – v současné době probíhá výroba nového lisu na olej.

Sana Juicer by Omega EUJ-707 je první horizontální šnekový odšťavňovač, který má k dispozici volitelné hrubé síto. S použitím hrubého síta snadno odšťavníte měkké ovoce a zeleninu s lepšími výsledky. Pěchovací zátka s těsněním umožňuje jednoduše stírat stěny plnící hubice a tím bez zbytků zpracovat všechny druhy ovoce a zeleniny.

Chytrý tvar těla umožňuje přenášet odšťavňovač bez jakékoliv rukojeti. Novinkou je také napájecí kabel, který vychází z dolní části odšťavňovače. Poloha kabelu umožňuje zapojení zástrčky přímo do zásuvky na zdi bez ohledu na umístění odšťavňovače. Sana Juicer by Omega EUJ-707 je promyšlený přístroj do posledního detailu.

Živé enzymy obsažené ve šťávě z odšťavňovače Sana Juicer by Omega EUJ-707 zajišťují čerstvou a živou šťávu, která si uchovává vzhled, chuť a živiny až po dobu 48 hodin při uchování v ledničce.

Doprava zdarma

Barevné varianty:

Sana by Omega EUJ-707 červená   Sana by Omega EUJ-707 chromově stříbrná   Sana by Omega EUJ-707 bílá

Příslušenství obsažené v balení

• jemné síto
  • hrubé síto
  • homogenizační pouzdro
  • nástavce na těstoviny, pyré, ořechová másla, ...
  • skleněná nádoba na šťávu
  • nerezová nádoba na drť
  • cedník šťávy
  • pěchovací zátka s těsněním
  • kartáč na čištění
  • český a anglický návod k obsluze

E-book Zdraví a čerstvé š%távy - BONUSový dárek zdarma

Seznam videoukázek:

Specifikace

• Barva: červená
      • Způsob odšťavňování: šnekový
      • Výkon motoru: 200 W
      • Počet otáček: 63-75 ot./min
      • Hmotnost: 5,7 kg
      • Snadnost odšťavňování: 5/5
      • Snadnost čištění: 5/5
      • Rozměry: v420 x š187 x d320 mm 
      • Záruční doba: 24 měsíců
      • BPA Free
      • Vyrobeno pro Omega USA
      • Made in Korea

Výrobce: Sana Juicer by Omega

DOPORUČUJEME NA:

tvrdá jablka, drobné plody, byliny, listová zelenina, bylinky, měkké plody, kiwi, citrusy, pomeranče, ananas, bobuloviny, rybíz, mladý ječmen, meloun, 

Záruční a pozáruční servis

O zeleninových šťávách si můžete přečíst: 

Dr. Norman W. Walker: Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

Další informace a spoustu fotografií najdete na:

www.zdravinadlani.cz/omega

Odkazy přímo do e-shopu Zdraví na dlani:

Horizontální EUJ-707: Sana by Omega EUJ-707 červená   Sana by Omega EUJ-707 chromově stříbrná   Sana by Omega EUJ-707 bílá

Omega 8 - VSJ843S: Omega 8 Juicer VSJ843S stříbrná

4 dalších produktů ve stejné kategorii: