Novinky

Na této stránce by měly být vždy nejaktuálnější informace o našem serveru

Vítáme Vás na našem serveru. V sekci “Novinky” bychom vás rádi informovali o nejnovějších změnách na našich stránkách.

Jsme si vědomi toho, že surfování po Internetu je velmi časově a pro některé i finančně náročné, proto jsme se snažili připravit následující stránky s ohledem na tyto skutečnosti.
Zaměřili jsme se na věci které nás zajímají a které by mohly být užitečné i pro Vás.

Máte-li zájem s námi spolupracovat, psát různé články, vyjadřovat se k různým tématům nebo dokonce připravovat nové sekce, stačí napsat na e-mail: info@zdravinadlani.cz. Musím Vás ale upozornit, že vše děláme “jen pro zábavu” sami nedostáváme žádný honorář a tudíž nemůžeme ani žádný honorář nikomu poskytnout. Stále se držíme, a snažíme zůstat nekomerční a naštěstí se nám to i daří :o)))))

Upozornění
Tento server nemá žádného oficiálního sponzora, pokud to bude možné, budeme se snažit udržet velmi vysokou kvalitu a nezobrazovat reklamní bannery (výjimku tvoří odkaz na e-shop).

StandaKorbel.cz

17. 5. 2021

Poslední dobou do této sekce mnoho novinek nedáváme, hlavně jsme se zaměřili na vytváření našeho VIP klubu, kde už máme přes 500 hodin videí, audioknih, přednášek a dalších zajímavostí.

Přidali jsme do našich stránek zdraví na dlani pár článků, a pevně věřím, že v nejbližší době přibudou další.

 

2. 1. 2015

Sponzorujeme několik projektů, které se zaměřují na pomoc

11. 9. 2014

Pro naše zákazníky, kteří si u nás objednají odšťavňovač, destilační přístroj, lis na olej nebo mixér Blendtec jsme připravili novou sekci - V.I.P. klub Zdraví na dlani s cílem podpořit další vzdělávání a osobní růst.

Jako hlavní médium pro sdílení informací jsme zvolili formát video a audio.
Jedná se o jedinečný materiál speciálně natáčený pro V.I.P. Klub Zdraví na dlani.

 

1. 5. 2013

Vbavlnce.com sponzoruje natáčení videopřednášek Úsměv pro děti.cz pro maminky a tatínky. Tyto přednášky si můžete zcela zdarma prohléhnout na stránkách www.usmevprodeti.cz


Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze