Novinky

Na této stránce by měly být vždy nejaktuálnější informace o našem serveru

Vítáme Vás na našem serveru. V sekci “Novinky” bychom vás rádi informovali o nejnovějších změnách na našich stránkách.

Jsme si vědomi toho, že surfování po Internetu je velmi časově a pro některé i finančně náročné, proto jsme se snažili připravit následující stránky s ohledem na tyto skutečnosti.
Zaměřili jsme se na věci které nás zajímají a které by mohly být užitečné i pro Vás.

Máte-li zájem s námi spolupracovat, psát různé články, vyjadřovat se k různým tématům nebo dokonce připravovat nové sekce, stačí napsat na e-mail: info@zdravinadlani.cz. Musím Vás ale upozornit, že vše děláme “jen pro zábavu” sami nedostáváme žádný honorář a tudíž nemůžeme ani žádný honorář nikomu poskytnout. Stále se držíme, a snažíme zůstat nekomerční a naštěstí se nám to i daří :o)))))

Upozornění
Tento server nemá žádného oficiálního sponzora, pokud to bude možné, budeme se snažit udržet velmi vysokou kvalitu a nezobrazovat reklamní bannery (výjimku tvoří odkaz na e-shop).

StandaKorbel.cz

11. 6. 2023

Čerstvé šťávy pro školáky

Zdravá výživa je pro děti v období školního věku klíčová pro správný růst, vývoj a udržení energie a koncentrace. Jednou z vynikajících možností, jak doplnit jejich stravu o nezbytné vitamíny a minerály, jsou čerstvě odšťavené šťávy. Tyto lahodné nápoje nabízejí bohaté zásobování živin, hydrataci a chuťovou rozmanitost. V tomto článku se podíváme na výhody čerstvých šťáv pro školáky, způsoby jejich přípravy a nejlepší kombinace ovoce a zeleniny, aby děti mohly získat největší prospěch pro své zdraví a výkon.

Přečtěte si celý článek

17. 5. 2021

Poslední dobou do této sekce mnoho novinek nedáváme, hlavně jsme se zaměřili na vytváření našeho VIP klubu, kde už máme přes 600 hodin videí, audioknih, přednášek a dalších zajímavostí.

Přidali jsme do našich stránek zdraví na dlani pár článků, a pevně věřím, že v nejbližší době přibudou další.

 

2. 1. 2015

Sponzorujeme několik projektů, které se zaměřují na pomoc

11. 9. 2014

Pro naše zákazníky, kteří si u nás objednají odšťavňovač, destilační přístroj, lis na olej nebo mixér jsme připravili novou sekci - V.I.P. klub Zdraví na dlani s cílem podpořit další vzdělávání a osobní růst.

Jako hlavní médium pro sdílení informací jsme zvolili formát video a audio.
Jedná se o jedinečný materiál speciálně natáčený pro V.I.P. Klub Zdraví na dlani.

 

1. 5. 2013

Vbavlnce.com sponzoruje natáčení videopřednášek Úsměv pro děti.cz pro maminky a tatínky. Tyto přednášky si můžete zcela zdarma prohléhnout na stránkách www.usmevprodeti.cz


Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze