7. Jíte správně?

Sledování video textu

 

 

     Vám se třeba zdá, že dělám mnoho povyku pro nic, když mluvím o ztrátě výživných látek vařením zeleniny a ovoce.

     Podněty a návrhy v této knize nemají za účel doporučovat konzumaci výhradně syrové stravy a také ne odříkání se toho, co máte rádi. Mají spíše za úkol pomoci tomu, kdo chce tento způsob výživy vyzkoušet, aby se zbavil únavy a získal energii, sílu a vitalitu.

     Zveřejňuji tyto návrhy na přání tisíců lidí, kteří se zúčastnili mých přednášek. Prosili mě, abych uvedl základní řasy stravování a jídelníčků, podle kterých jsem se léta řídila, kterým děkuji za svoji nevyčerpatelnou energii.

     Nedoporučuji jako všeobecně platné pravidlo změnit rázem a úplně způsob stravování, na který jste zvyklí. Reakce na to by byly sice pro tělo užitečné a očisťující, ale mohly by zapříčinit přechodnou nevolnost.
 

Jestliže je vůle a vnitřní síla dost velká,
dostaví se překvapující a uspokojivé výsledky.

 

 

 

 

Novinky

 

 

 

     Dali jsme se nešťastným směrem, protože hledáme okamžitou úlevu pomocí bolest tišících medikamentů, nedbajíce jejich následků, místo abychom se rozhodli pro metody, kterými můžeme odstranit příčinu tělesných potíží. Tyto metody jsou pomalejší a zdlouhavější, ale rozhodně účinnější a trvalejší, pomáhají tělo očistit a zregenerovat, a tím náš život prodloužit a udělat ho vitálnějším a kvalitnějším.

     Nespavost je denním problémem mnoha lidí. Následkem toho stoupá denně poptávka po uklidňujících a uspávacích prostředcích všeho druhu, které nevyhnutelně obsahují drogy.

     Každý prášek na spaní vede k návyku, přestože reklama tvrdí pravý opak. Nespavost je způsobena nesprávnou výživou a zatížením těla odpadovými látkami, které působí na nervový systém tak, že postižená osoba není schopna usnout, a to tak dlouho, dokud tento stav trvá.

     Mnozí, kteří byli navyklí na prášky na spaní, zjistili, že sklenice čerstvé grapefruitové šťávy před spaním a občasný nálev k vyčištění dolního úseku střeva pomáhá usnout bez prášků a tabletek. U jiných je účinná zase sklenice správně připravené celerové nebo salátové čerstvé šťávy. Nejlepší je změna výživy, což znamená škrtnout z jídelníčku koncentrované cukry a škroby.

 

 

Novinky

 

předchozí   …   další

Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze