2. Proč se snažit o zářící zdraví

Sledování video textu

 

     Výborné zdraví je základ dobré pohody, plného života a spokojenosti.

 

     Dnešní životní tempo, rozsah zátěže a rychlosti, které určují náš denní život, by byly nesnesitelné pro někoho, kdo žil kolem roku 1900. Pravděpodobně by na to nestačil, kdybychom ho najednou přenesli do našich denních poměrů.

 

     Problém, se kterým jsme dnes konfrontováni, zní: Jak dokážu zůstat zdravý a přitom zvládnout životní tempo, které v minulém století bylo ještě neznámé?

 

     Dnes se všechno "modernizuje" a více méně racionalizuje a lidé věří, že jsou zdraví a říkají: "Ach, já jsem v pořádku, mně se daří dobře, nemám žádné zvláštní potíže."

 

     Ve skutečnosti existuje obrovská propast mezi pocitem "být v pořádku" a nemít "zvláštní potíže" a zkušeností vlastnit zářící zdraví. Často jsem se ptal sám sebe, kolik lidí by se asi zhroutilo, kdyby najednou nebyly žádné povzbuzující prostředky jako tabák, alkohol, limonády, káva, medikamenty atd.!

 

     Většina lidí nemá žádnou představu, co to vlastně takové kypící zdraví je. Je to pocit být doslova nadměrně naplněn životem; mít touhu být aktivní daleko za hranice povinností všedního dne s neutuchajícím nadšením, neúnavnou energií a jasnou hlavou. Není možné pochopit, co je to být zářivě zdravým, jestliže jsme to ve skutečnosti nikdy nezažili.

 

Novinky

 

     Sotva najdeme člověka, který by zdravím překypoval, byl na prasknutí ctižádostí a nadšením, vibroval energií člověka, jehož vitalita by přetékala.

 

     Jste snad jedni z takových?

 

     Nebo chtěli byste takoví být?

     Může se stát!

     Všechno co potřebujete je "know-how", vytrvalost a trochu trpělivosti. Stanovte si jako životní cíl být úplně zdravými, plnými pohybu a elánu a s vitalitou, se kterou můžete být spokojeni. 3

 

I vy toho můžete dosáhnout!

 

 

předchozí   …   další

Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze