10-03. Šťáva z ananasu ***

 

     Ananas obsahuje skoro 90% vody a je bohatý na draslík, vápník a sodík. Protože obsahuje velké množství síry a chloru, má vynikající čisticí schopnost.

 

     V ananasu je mimoto obsaženo množství kyselin, především kyselina citrónová, maleinová a tartarinová, které pomáhají v této organické formě při zažívání a působí močopudně.

 

     Přestože konzervováním ztrácí organické části svou vitalitu, může nám být pití ananasové šťávy z dózy prospěšné za předpokladu, že do ní nebyl přidán cukr. 2

     Tato šťáva je velice lahodná, může se do ní přidat i jablko

 

Novinky

 

předchozí   …   další

Upozornění

Je pochopitelné, že při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky. Autoři nemohou ručit za následky vyplývající ať už ze správného, či nesprávného použití metod a receptů, které jsou prezentovány.


Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze