Trocha historie

 

 

1.5.1999

- Spustil jsem stránky www.volny.cz/st.korbel. Na stránkách rychle přibývaly zajímavé informace. Byl to ještě takový internetový pravěk. Internet měl málokdo, místa na hostingu k dispozici málo. Učili jsme se pokus - omyl. Rád na to vzpomínám

1999-2001

      - Mé kolegyně Andulka, Jana a Jarka pro Vás připravily zajímavé nezdravé recepty.

Kuchařka - recepty

 

Potom jsem uveřejnil svou dlouholetou práci o léčivých rostlinách.

Váš zájem mne donutil opět se k tomuto tématu stále vracet. Postupně jsem přidával nové fotografie a pár příběhů, které jste mi poslali. 

     S Janou jsme se rozhodli, že sekci “Léčivé rostliny” rozšíříme o další možnosti alternativní léčby. Na tomto rozsáhlém projektu jsme začali pracovat v září 2001.

 

22.2.2002

Konečně stránky dostaly jméno.
Spuštili jsme nový server: www.vseprozdravi.zde.cz

Datum spuštění našeho serveru bylo 22.2.2002. 

     - Magické datum 22.2.2002 jsme pro spuštění našeho serveru "Zdraví na dlani aneb Vše pro zdraví" nevybrali náhodou. Den, který je ve znamení pěti dvojek, se totiž těší neobvyklé přízni hvězd. A to i navzdory faktu, že datum plné dvojek je všeobecně považováno za nepříznivé. Po letech odstupu, potvrzuji, že hvězdy měly pravdu.

Na našem serveru se objevilo mnoho nového.

Změnila se nejen vnitřní struktura stránek a celkový image, ale také se podstatně rozšířil obsah o alternativní léčbu.

Přibylo spoustu nových sekcí.

6.12.2001 - jsme si koupili nový digitální fotoaparát OLYMPUS Camedia C-2100 Ultra zoom s desetinásobným optickým přiblížením, rozlišení fotografií je 1600 x 1200 bodů. Zázrak techniky.

 

6.5.2002

Přidali jsme mnoho fotografií do naší galerie. Pro velké množství obrázků jsme galerii rozdělili na další podsekce.

10.6.2002Fotili jsme dál a 10.6. jsme spustili novou sekce - Fotoherbář na adrese.
29.3.2003Přesunuli jsme naše stránky k novému providerovi - goo.cz, který nám nabídl mnohem větší prostor pro naše stránky - moc děkujeme - až na občasné výpadky to běží výborně :o))))


Velice mne těší, že ještě i po 10 letech vše funguje.

25.3.2005Oficiálně a formálně (jestli znáte další cizí podobně přiblblá slova napište mi) otevíráme naši novou sekci - "Bezmasé recepty". Stejně tak bychom ji mohli nazvat i více méně zeleninové vařené recepty nebo možná i vegetariánské recepty. Osobně bych to nejedl, jak už určitě víte, stal se ze mne ovocežrout s trochou té syrové nevařené zeleniny :o))))

Pro rodiče ovšem vaříme - ale vaříme bez masa - to víte nemoci se projevují a doktoři nepomáhají. Začal jsem celé to naše vaření fotit a tak Vám nyní můžeme nabídnout docela slušnou "sbírku" receptů. Ale fuj napsal jsem slovo "sbírka", to jsem nechtěl. Nejsme sběratelé receptů!!! Všechna jídla máme odzkoušená a rodiči schválená. Nejedná se tedy o žádnou sbírku teorie, anýbrž (to je hezké české slovo co?) o výsledky prakticky vyzkoušené!!!

Zde je slíbená adresa: Bezmasá strava - recepty
 

26.10.2005Obchůdek v bavlnce
Protože dostáváme spoustu mailů, kde si můžete různé zboží koupit, rozhodli jsme se, že Vám opět pomůžeme a rozjeli jsme další náš projekt - obchůdek "V bavlnce.com" - www.vbavlnce.com, na tyto stránky přidáme malý odkaz, který by nijak neměl narušovat nekomerční charakter a image serveru Zdraví na dlani.

 
2006

Cvičení s Luckou
Spojila se s námi profesionální cvičitelka Lucka, která v současné době pracuje na Kanárských ostrovech s nabídkou, že pro naše stránky vytvoří sestavu cvičení na velkém míči. Na stránce cvičení s Luckou si můžete prohlédnout výsledky a hlavně vyzkoušet a pravidelně cvičit. :o)))

 

2007Cvičení s Luckou - Poweryoga
Lucka ani letos nezahálela a vytvořila pro Vás další sadu cvičení - Poweryoga.

 
2008Doplňovali jsme hlavně fotografie.
Od roku 2005 stavíme roubenku - rodinný dům dle tradičních původních technologických postupů - bez jediného hřebíku. Vše je svázáno dřevěnými trámy a kolíky. Stavba nám zabrala hodně času, tak už nezbývalo na další činnosti.

 
2009

Díky Vám a obchůdku vbavlnce.com jsme zakoupili doménu www.zdravinadlani.cz a stánky přesunuli pod tuto doménu. :o) Přidali jsme na stránky jeden reklamní banner a jeden odkaz na kvalitní odšťavovače.
 

2010Na četné vaše žádosti ohledně odšťavovačů, jsme natočili několik videí a umístili je do lišty. :o)
Videa se týkají výroby šťávy pomocí nejprodávanějších odšťavovačů a mého oblíbeného odšťavovače Champion 2000+.

 
1.7.2011Zcela zdarma jsme poskytli fotografie a fotografické služby na získání finanční pomoci pro rekonstrukci kostela sv. Jana Nepomuckého v Českých Budějovicích.
 
1.7.2011Server vbavlnce.com od roku 2008 napadli 10x hackeři, vždy někam na stránky umístí své soubory s tzv. phisingem nebo rozesíláním spamů. Dosavadní hosting (hosting-zdarma, který mimochodem vůbec není zadarmo) se k řešení problému obrátil zády a doménu zablokoval. Doménu jsme převedli k jiné společnosti, která slíbila i pomoc ochrany proti hackerům.
Děkujeme firmě savana.cz

 
29.8.2011Zdarma jsme poskytli fotografické služby pro Biskupství České Budějovice.
17.9.2011Lehce jsme předělali design stránek Zdravinadlani.cz - lištu, obsahující videa, odkaz na Facebook a na e-shop, jsme přendali na pravou stranu. Náš nekomerční server by měl být zase trochu přehlednější.
 
2013Svěřili jsme se do rukou odborníků a od března do listopadu jsme pracovali na novém designu stránek. Chtěli jsme zachovat všchny informace a hlavně zpřehlednit celé stránky. Jestli se nám to povedlo, už můžete rozhodnout sami.
 
2013V červnu roku 2013 jsme spustili další náš nový nekomerční projekt "Úsměv pro děti". Chtěli bychom oslovit různé odborníky, aby nám prozradili, jak můžeme pečovat o děti. Celý projekt by měl být ve formě videopřednášek. Tyto přednášky pro tatínky a maminky jsou zcela zdarma přístupné každému na stránce www.usmevprodeti.cz

 
  …  

Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze