Odšťavujeme se Sanou EUJ-707

Sana EUJ-707

Přidáno: 11. 9. 2021

Odšťavujeme se Sanou EUJ-707

 

Horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je vybaven kvalitním motorem, který má pouhých 63 - 70 otáček za minutu. Tento šetrný způsob zpracování surovin zajišťuje, že nedochází ke ztrátě vitamínů, minerálů a enzymů jako je tomu u vysokorychlostních odšťavňovačů. Sana využívá k odšťavňování dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. Dokáže zpracovat všechny běžné druhy ovoce a zeleniny, ale i problematické suroviny, jako je rybíz, ananas nebo řapíkatý celer. Odšťavňovač je vyrobený z BPA free materiálů, které nemají oproti jiným plastům negativní účinky na fungování imunitního systému člověka. Mezi další přednosti odšťavňovače patří vysoká výtěžnost šťávy s kvalitně vylisovanou vlákninou, velký plnicí otvor, volitelné hrubé síto, skleněná nádoba na šťávu, nerezová nádoba na drť, nadčasový design, stabilizační podložky a tichý provoz.

 

Sana Juicer by Omega EUJ-707 není pouze odšťavňovač. Jednoduchou výměnou odšťavňovacího síta za homogenizační pouzdro je možné přístroj využít k výrobě několika druhů těstovin, mletí kávy, přípravě ořechového másla, dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbetu a jiných zdravých pokrmů, které si brzy oblíbíte nejen vy, ale i Vaše děti.

Velký plnicí otvor byl až doposud hlavní předností vertikálních odšťavňovačů. Sana Juicer by Omega EUJ-707 změnil historii. Nyní můžete využít stejnou velikost plnicího otvoru se zachováním všech výhod horizontálních odšťavňovačů (univerzální přístroj, snadné čištění, pohodlné zpracování kořenové a listové zeleniny, …).

 

Sana Juicer by Omega EUJ-707 je první horizontální šnekový odšťavňovač, který má k dispozici volitelné hrubé síto. S použitím hrubého síta snadno odšťavníte měkké ovoce a zeleninu s lepšími výsledky. Pěchovací zátka s těsněním umožňuje jednoduše stírat stěny plnící hubice a tím bez zbytků zpracovat všechny druhy ovoce a zeleniny.

 

Chytrý tvar těla umožňuje přenášet odšťavňovač bez jakékoliv rukojeti. Novinkou je také napájecí kabel, který vychází z dolní části odšťavňovače. Poloha kabelu umožňuje zapojení zástrčky přímo do zásuvky na zdi bez ohledu na umístění odšťavňovače. Sana Juicer by Omega EUJ-707 je promyšlený přístroj do posledního detailu.

 

Živé enzymy obsažené ve šťávě z odšťavňovače Sana Juicer by Omega EUJ-707 zajišťují čerstvou a živou šťávu, která si uchovává vzhled, chuť a živiny až po dobu 48 hodin při uchování v ledničce.

 

 

Hodnocení

Hodnocení přístroje najdete v naší videorecenzi

Doporučujeme na

tvrdá jablka, drobné plody, byliny, listová zelenina, bylinky, měkké plody, kiwi, citrusy, pomeranče, ananas, bobuloviny, rybíz, mladý ječmen, meloun, karotka, celer, špenát, avokádo

 

Naše videorecenze:
Zdraví na dlani.cz ♥ #18 Sana EUJ 707 - česky HD

 

 

  …  

Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze