1. Za své tělo jste sami zodpovědni!

Sledování video textu

 

 

 

Následky zanedbaného tlustého střeva.

     Víte, že dnes existují miliony lidí, kteří zanedbali střevní výplachy a u kterých bylo zbytečně odstraněno tlusté střevo nebo jeho část? Tito lidé nemají potom po celý zbytek života žádnou kontrolu o vyprazdňování svého střeva!

 

     Chcete žít s tímto dilema? Chtěli byste, aby se vaše střevo vyprazdňovalo do pytlíku, který by vám ve dne v noci visel na boku? Kdyby se pytlík protrhl, vyprázdní se obsah po vaší noze na podlahu! To se může stát a to se také stalo!

 

     Dovolte mi, abych se něco zeptal: proč dovolíte, aby zůstávaly zbytky stolice na vnitřní stěně vašeho tlustého střeva, které se tam během 20 - 30 let navrstvily, když je jejich odstranění vašemu zdraví prospěšné? Žádná čistička jakéhokoliv druhu není imunní proti poruchám. Přivádí-li se jí neustále materiál, dojde jednou na některém místě k ucpání! Když tlusté střevo zanedbáváme, má každý uplynulý rok ničivý účinek na čističku vašeho těla.

 

     Dávejte si proto na tlusté střevo pozor!

 

 

 

Novinky

 

 

 

     Hnijící a kvasící nahromadění ve vašem tlustém střevě má nepříjemný pach, který se tlačí kožními póry ven. Vy sami to asi nepozorujete; ale vaše okolí to může vnímat.

     Je-li vaše tlusté střevo ještě součástí vaší pánve, poděkujte za to Pánu Bohu. Kdybych byl vámi, neztrácel bych čas a nechal bych si udělat střevní výplach (hydrocolon).

     Neriskujte kolostomii (umělý vývod střeva na stěně břišní). Mějte své vybavení pro klystýr vždy po ruce a neváhejte ho použít (srovnejte s mojí knihou „Omládněte“). Nenechejte se odradit vzdáleností, jsou-li střevní výplachy nutné.

 

     Jde o vaše tělo a vy jste za ně zodpovědni. Nepodstoupit doporučený střevní výplach je nesprávné a odporuje zdravému lidskému rozumu. Budu až do své smrti tvrdit, že každý, kdo má námitky proti výplachům tlustého střeva nebo je pomlouvá, trpí něčím, co staří Římané opisovali rčením „non compos menti“. Pravděpodobně nerozlišují tito lidé mezi čistým a špinavým. Buďte prozíraví. Buďte moudří. Předcházet je lepší než léčit. Nespoléhejte se na mne a zkuste to! Život, který zachráníte, může být váš vlastní!

 

 

  …   další

Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze