10-45. Šťáva ze šťovíku

 

     Šťáva z francouzského širokolistého šťovíku je vynikající pomoc pro lenivá a ochablá střeva k znovuzískání normální funkce, jestliže současně odstraníme nahromaděné odpady ze střeva nálevy.

 

     Šťovík je bohatý na oxalát (šťavelan draselný), který je pro tělo cenný jen v syrové, organické formě. Nikdy ho nemáme jíst vařený. Obsahuje zvláště velké množství železa a draslíku, které neustále potřebují krevní buňky a velké množství fosforu, síry a křemíku, které potřebuje každá část organizmu od hlavy až k patě.

 

     Kombinace těchto prvků činí šťávu, jako výživu žláz, nanejvýš hodnotnou. 2

 

 

Novinky

 

předchozí   …   další

Upozornění

Je pochopitelné, že při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky. Autoři nemohou ručit za následky vyplývající ať už ze správného, či nesprávného použití metod a receptů, které jsou prezentovány.


Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze