4. Nervy tlustého střeva ovlivňují každou část těla

Sledování video textu

 

 

     Jestliže víte, že každá vypouklina stěny tlustého střeva je vybavená zakončením nervů, které přicházejí ze všech částí těla, a spojením s každým oddílem žlázového systému, pak shledáte přiloženou skicu poučnou a budete o následujících kapitolách důkladně přemýšlet.

Kdo zanedbává své tlusté střevo,
má skutečné problémy!

 

     Znal jsem velice dobře „jednoho muže s problémy“. Byl to inteligentní a vzdělaný chemik. Když jsem mu radil očistu těla a změnu výživy, označoval každý můj návrh směšným.

     „Ne“, říkával, „Bůh stvořil všechny potraviny, aby je člověk jedl, a já - pokud budu žít - budu jíst dál všechno, co mi chutná.“ Zemřel ve 45 letech. V mé knize „Omládněte - kapitola 10“ je tento případ blíže popsán, co se s tímto mužem stalo a proč se to stalo.

     Pro nezasvěcené se to zdá možná směšné, když tvrdím, že existují vzájemné vztahy mezi nervy jedné části těla a jinou, vzdálenou částí těla. Ale právě to existuje. Přehledná tabule „Akupresura nohy“ ukazuje jasné spojení nohy - především plosky - s ostatními částmi těla přes nervový systém, a to od hlavy až k patě:

     Mírnění tělesných poruch tlakem prstu na reflexní zóny na plosce nohy se stalo uznávanou léčebnou metodou.

 

Reflexní zóny

obrázek je zde - v češtině

 

Jednu minutu trvající tlak prstu na označenou zónu na plosce nohy
by měl pomoci uvolnit odpovídající orgán nebo část těla.

(Síla tlaku 1000-5000 g.)

 

Novinky

 

 

předchozí   …   další

Naše menu vyberte si

Zdraví na dlani V bavlnce Zářící zdraví Kosmetika Dáša Úsměv pro děti - videopřednášky o dětech Jana-masáže

Videa Video recenze